Share

General information

Information in local language
Víno v oranžovém aneb Noční otevřené sklepy

Spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic a Město Velké Pavlovice pořádá v sobotu 5. července 2014 VÍNO V ORANŽOVÉM ANEB NOČNÍ OTEVŘENÉ SKLEPY. Přijďte ochutnat velkopavlovická vína, k ochutnání budou nejen krásně vychlazená rosé a bílé vína, ale i vynikající červená vína ve 20 vinných sklepech, a to v nezvyklou dobu od 17 hod. do půlnoci!

Ve sklepech bude hrát a zpívat Hudecká muzika Ondřeje Vinklera.Občerstvení zajištěno ve vybraných sklepech vinařů a místních restauracích, např. meruňkové speciality. Příjemný večer bude zakončen krásným stylovým ohňostrojem u Městského úřadu Velké Pavlovice. Autobusová doprava zdarma z/do obcí Modrých hor a Rakvic na Víno v oranžovém. 

Místo prodeje vstupenek: v prodejním stánku Vinařství Fůkalovi, parkoviště u sýpky - ulice Dlouhá, Velké Pavlovice (GPS N 48°53.92392´, E 16°48.99345´) od 16 hod. do 21 hod.

Rezervace vstupenek nepřijímáme, akce pro skupiny byla též zrušena.

Na místě bude platit cena vstupného 550,-Kč 

Vstupenka zahrnuje: neomezenou degustaci ve všech otevřených sklepech, degustační skleničku, vinný lístek s mapkou města, zaznačenými otevřenými vinnými sklepy, restauracemi apod. (naleznete v něm veškeré informace ohledně Vína v oranžovém), nosičku na skleničku a propisku k Vašim poznámkám.

The city of Pavlovice is famous for apricots and wine. Every year summer here starts with the Apricot Fest, which includes a wine event called Wine in Orange and Night of Open Cellars. Winegrowers open their cellars in the late afternoon for testing their young and vintage wines. The evening is given over to a cymbal party, but winegrowers are open until midnight and the glowing climax for a pleasant day is a fireworks show.

Hudečka Andrew Vinkler will play and sing music in the cellar. Winemakers and local restaurants will provide snacks and apricot specialties. 

The price of admission is CZK 550. The ticket includes unlimited tasting in all open cellars, tasting glass, wine list with a map of the city, open wine cellars, restaurants, etc. There is a free shuttle service from / to the communities of the Blue Mountains and Rakvice Winery.